Liquid error: internal

Promocja -50% niedługo się kończy!

Wysyłka i dostawa

KIEDY OTRZYMAM MOJE ZAMÓWIENIE?
Zamówienia są wysyłane bezpośrednio z naszego międzynarodowego magazynu, a nasza obsługa zrobi wszystko, abyś jak najszybciej otrzymał zamówienie! Ze względu na popularność naszych ofert, prosimy o szacunkowe 7-21 dni, aby Twoje zamówienie dotarło do Polski (różni się w zależności od produktu) ze względu na odległość i obyczaje. Należy pamiętać, że ze względu na ogromną popularność naszych produktów, jest to tylko przybliżony czas oczekiwania. Czasami jednak ten czas może się wydłużyć z winy przewoźnika do maksymalnie 50 dni roboczych.

CO SIĘ STANIE, JEŚLI MOJE ZAMÓWIENIE ZOSTANIE ZABLOKOWANE LUB ZGUBI SIĘ W TRAKCIE WYSYŁKI?
Wszystkie nasze zamówienia wysyłane są wraz z ubezpieczoną wysyłką i obsługą. Jeśli zamówienie utknie w punkcie celnym, zostanie odesłane lub nawet zgubione podczas procesu dostawy, przepraszamy! Usługa pocztowa jest poza naszą kontrolą. Jednak w takich przypadkach, ponieważ paczki są ubezpieczone, wyślemy Ci nową paczkę z szybszą wysyłką i pełnym śledzeniem, jeśli to możliwe. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i zwrotów, jeśli mogą one mieć zastosowanie w przypadku wysyłki.

CZY ZOSTANĘ OBCIĄŻONY ZA CŁO I PODATKI?
Ceny wyświetlane na naszej stronie są wolne od podatku w PLN, ale mimo to nie będziesz zobowiązany do zapłacenia cła i podatków, gdyż sprzedajemy nasze produkty w cenie, która nie przekracza odgónego limitu. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez urząd celny w Twoim kraju. Towar zostanie doręczony przez Pocztę Polską, nie ma możliwości wysłania paczki kurierem ani ustalenia godziny doręczenia. W razie nieobecności zostanie pozostawione awizo.

Polski pl